Петро Порошенко затвердив таємні положення про Сили спецоперацій ЗСУ

СуспільствоАндрій Стець, 3 березня 20183960
Президент України Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко затвердив Положення про Сили спеціальних операцій Збройних Сил України, яке є таємним. Про це йдеться у президентському указі №52/2018 від 3 березня.

«Відповідно до частини п'ятої статті 10 Закону України «Про Збройні сили України» постановляю: затвердити Положення про Сили спеціальних операцій Збройних сил України (додається, таємно)», - йдеться у документі.

Нагадаємо, у липні 2016 року Президент підписав закон щодо Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Закон визначає правовий статус та застосування Сил спеціальних операцій самостійно або у взаємодії з іншими видами ЗС України для спеціальних операцій зі створення сприятливих умов для успішного проведення військово-політичних, економічних та інших заходів в інтересах національної безпеки у сфері оборони держави.

У прес-службі президента зазначили, що закон розроблений за стандартами НАТО, і цілком відповідає завданням співробітництва Україна-НАТО в контексті створення ССО, а також положенням Стратегічного оборонного бюлетеня. Петро Порошенко поінформував, що в Україні вже створено спеціальний центр і застосовуються спеціальні тренінгові програми, що надають змогу швидко та якісно готувати спецназівців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук