Під час Безпекового форуму Андрій Садовий зустрівся з представниками Фонду Ганса Зайделя

СуспільствоОрися Шиян, 24 жовтня 20181990
Під час Безпекового форуму Андрій Садовий зустрівся з представниками Фонду Ганса Зайделя
фото ЛМР
На зустрічі обгвоорили програму Безпекового форуму

У Львівській міській раді відбулася зустріч міського голови Андрія Садового з представниками Фонду Ганса Зайделя, які приїхали на Безпековий форум. На зустрічі обговорили програму заходу та багаторічну співпрацю між Фондом та містом.

Міський голова Львова запропонував частину дискусій наступних безпекових форумів провести за межами України, зокрема, у Бельгії, в Брюсселі.

«Деколи звідси краще видно те, що робиться там. І коли сьогодні у Європі говорять про гібридну війну, то ми вже її пройшли та продовжуємо проходити зараз. Я впевнений, що за результатами форуму буде з’являтись багато нових цікавих ідей», ‒ зазначив Андрій Садовий.

Нагадаємо, у Львові 25 жовтня стартує Безпековий форум, головна тема якого — «Економіка війни чи війна економік». На нього з’їдуться 44 експерти, готові ділитися ідеями, досвідом та знаннями, та понад 240 учасників. Триватиме форум до 26 жовтня в Центрі Митрополита Андрея Шептицького у Львові.

Додамо, що Фонд Ганса Зайделя сприяє створенню гідних для існування людини умов життя в усьому світі, розвитку країн на основі демократії, миру та християнсько-соціальних ідей. Принцип «допомога для самодопомоги» є основною ідеєю діяльності Фонду за межами Німеччини. Фонд реалізує більше 100 проектів у понад 60 країн світу.

Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні відкрили у 1992 році, яке є третім у країнах Східної Європи після Будапешта та Праги. Воно здійснює діяльність у трьох сферах: розвиток громадянського суспільства, державне управління та децентралізація і внутрішня безпека.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук