Підприємці з ринку "Торпедо" заявляють, що їх виживають з базару

“Торпедо”

Головні новини за 07 жовтняНовини Львова, 7 жовтня 2011, 23:24 1630 0

Вранці, коли люди прийшли на роботу, на них уже чекали правоохоронці.

Хтось подзвонив у міліцію і повідомив, що торговці захопили чужі магазини. Директор каже - не дзвонила, а міліціонери не знають, хто їх викликав.

Побачивши нашу камеру, правоохоронці поспішно покидають ринок "Торпедо". Чого приїжджали, схоже, не зрозуміли й самі.
Навідувалися міліціонери до підприємця Оксани Козлової. Хтось повідомив на 102, що вона захопила чужий магазин. Жінка стверджує, торгову ятку - купила і відповідні документи надала міліції. А в такий спосіб, - переконує, - її виживають із базару.

“Так відбувається, тому що я являюся головою вільної профспілки " Нове Торпедо", яка була створена підприємцями для самозахисту і деяких не дуже приємних дій, теперішнього керівництва, адміністрації ринку”, - каже підприємець Оксана Козлова.

Попередній магазин, який пані Оксана орендувала, тричі опломбовували, а потім загородили вхід - іншою яткою, - стверджує жінка. Магазин Галини Мартин узагалі перенесли без жодних пояснень і попереджень за межі торгової зони. Підприємець двічі безуспішно намагалася повернути його на місце.

“На мене охорона ДСО нацькувала вівчара, який мене вкусив в ногу. На сьогодні ці питання розглядає прокуратура Личаківського району, є документація”, - каже підприємець Галина Мартин.

Натомість директор ринку пояснює - магазин перенесла, бо там ніхто не торгував, а з підприємцями, мовляв, не ворогує, лише вимагає оренди за землю, яку не всі хочуть платити.

“Існує судовий позов проти підприємців. На всіх не подавалося, по пам’яті подавалося на 6-8 підприємців, які здійснюють діяльність, але не сплачують за комунальні послуги. Ті люди, які мають заборгованість, але не велику, на них в суд не подавалося”, - каже директор ТзОВ "Ринок Торпедо" Надія Ганусин.

Водночас торговці переконують, що їм виставляють неіснуючі борги.

“Я питаюся, де наші гроші ділися, чому не платять, так вона мені виписала неправомірно 7, 800 боргу. Хоча в мене заборгованість тільки за місяць вересень, які я маю право платити зараз”, - каже підприємець Надія Колчак.

Ринок розділився на дві групи - одні підтримують директора, інші проти неї категорично виступають. Домовитися між собою не можуть. Керівництво звинувачує у цьому підприємців, вони ж кивають на директора.


 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук