Підприємці зі Сходу і Криму переводять свій бізнес до Львова

Підприємці зі східних областей і Криму все частіше хочуть перевести свій бізнес до Львова. Чотири ІТ-компанії з Харкова вже переїхали до Львова.

Про це ZAXID.NET розповів начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Львівської міськради Сергій Кіраль.

Він також розповів, що до нього телефонували з компанії, яка в Криму займалася виробництвом іграшкових моделей машинок, танків, літаків. «Поки що вони переїхали до Києва, але розглядали Львів як найбільш безпечне місце для свого виробництва», - додав він.

Зараз міськрада веде переговори з компанією з Криму, яка займається виробництвом холодильного обладнання. «Вони зараз розглядають можливий переїзд до Львова із можливим розширенням виробництва», - зазначив Сергій Кіраль і додав, що ця фірма – одна з потенційних клієнтів львівського індустріального парку.

Він також розповів, що компанія Siemens планує розширювати своє представництво у Львові за рахунок зменшення представництва у Донецьку. Зокрема, ІТ-підрозділ переведуть до Львова.

«До мене вже особисто звернулися представники харківської фірми, яка ще не переїхала, але розглядає можливість часткового переїзду», - розповів чиновник. Він зазначив, що компанії завжди розглядають кілька можливих варіантів переїзду і проаналізувавши всі ризики, обирають те чи інше місто.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук