Після річної перерви старовинна аптека в центрі Львова відновить свою роботу

Нові орендарі зберегли цінні історичні інтер'єри в приміщенні аптеки

Після річної перерви старовинна аптека в центрі Львова відновить свою роботу
фото ZAXID.NET
Попередні орендарі аптеки вимушено переїхали на нове місце

Історична аптека у центрі Львова на пл. Міцкевича, 8 відновлює свою роботу. У п’ятницю, 7 червня, на місці давнього фармацевтичного закладу відкриється одна з аптек мережі D.S. Наразі у приміщенні аптеки завершуються ремонтні та підготовчі роботи.

Нові орендарі залишать автентичну назву закладу «Аптека на Марійській площі». В приміщенні також зберегли цінні історичні інтер’єри 1920-х рр. Саме на збереженні інтер'єрів та цільового призначення приміщення наполягала під час перемовин з власниками будівлі львівська мерія.

Усі фото ZAXID.NET

Конфлікт між попередніми орендарями аптеки та власниками будівлі на вул. Міцкевича, 8 НАК «Надра України» тривав від 2015 року. Протистояння загострилось у травні 2018 року. Тоді власники будинку відімкнули електроенергію у приміщенні аптеки, змушуючи її власників припинити роботу і переїхати.

З початку червня гомеопатична аптека вимушено припинила роботу, а перемовини про укладення нового договору оренди не були успішними.

У березні 2019 року після інциденту з приміщенням давньої аптеки «Під святим Миколаєм» на вул. Грушевського, 23, де власники приміщення дозволили відкрити супермаркет, міська рада підготувала програму збереження історичних аптек у центральній частині Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук