Пивоварський пообіцяв Україні «відкрите небо» вже цього року

Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський пообіцяв, що вже цього року договір про спільний авіапростір – «відкрите небо» буде підписаний. Такий договір дасть можливість Україні привабити на авіаринок більше перевізників. У свою чергу, це дасть можливість здешевити квитки.

«Я маю надію, що все це трапиться ближче до кінця року. Якщо так буде, то українці нарешті матимуть авіаквитки по 5 доларів, окрім того, великий вибір лоукостерів», - зазначив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський. 

Зараз українські експертні групи працюють з іспанською та британською групою, аби вирішити питання Гібралтару, тобто відкритих у цей напрям рейсів. 

За словами міністра Пивоварського, питанням «відкритого неба» в Україні особисто курує президент Петро Порошенко та прем’єр-міністр Арсеній Яценюк. 

В аеропорту Львова з 1 квітня у порядку експерименту застосовується принцип «відкритого неба». Саме це має дозволити Львову допустити якомога більше авіакомпаній на львівський ринок і направити прямий туристичний потік у Львів та суміжні регіони. 

З 1 квітня будь-яка іноземна авіакомпанія може без перешкод отримати від України дозвіл літати у Львів. Для цього їй потрібен лише документ від своєї авіаційної влади, яка підтвердить, що дозволяє перевізнику здійснювати польоти до Львова. Експерти передбачають, що так на ринок має зайти більш, ніж 40 країн Європи, Азії, Африки та обох Америк. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук