«Плюс 1°С»: львів’яни мають змогу перейнятися проблемами клімату

Віра Карпінська, 5 листопада 201319790
«Плюс 1°С»: львів’яни мають змогу перейнятися проблемами клімату
фото ZAXID.NET
Виставка «Плюс 1°С»

5 листопада у Львові відкрилася виставка «Плюс 1°С» (оригінальна назва - Facing the Climate), на якій можна побачити роботи скандинавських карикатуристів на тему кліматичних проблем.

Виставку відкрили у приміщенні мистецької галереї Гері Боумена. Триватиме вона до 22 листопада.

Facing the Climate ініціював Шведський інститут після Копенгагенської конференції з питань зміни клімату. Ця виставка стала виразником активної позиції Швеції щодо зміни клімату та стану природного середовища на планеті.

Під час конференції в Копенгагені учасників з усього світу вразили роботи 25 скандинавських карикатуристів, котрі представили свої влучні та тривожні рефлексії на цю тему. Експозиція з робіт п’яти шведських карикатуристів з кінця 2010 року подорожує світом, запрошуючи приєднатися до неї місцевих художників у кожній країні. Доповнена їхніми роботами та місцевим контекстом, виставка отримує широкий резонанс серед відвідувачів. Експозицію уже побачили понад 250 тисяч осіб у 17 країнах світу.

У 2011 році виставка почала подорож містами України. Її вже побачили у Донецьку, Дніпропетровську, Києві, Полтаві й Харкові. У 2013 році виставку показали в Одесі, у жовтні до проекту долучився Івано-Франківськ, а тепер і Львів.

 «Семінари, майстер-класи та інші місцеві ініціативи, присвячені темі сталого розвитку, сприяють приверненню додаткової уваги до проблеми клімату. Проект має на меті заохотити до дискусії, підвищити рівень обізнаності щодо сучасних проблем довкілля. Надзвичайно важливими є будь-які зусилля на місцевому та глобальному рівнях. Як ми живемо, що їмо, як подорожуємо, який одяг вибираємо - все це і є складовими сталого розвитку. Ми сподіваємось, що вона вам сподобається та заохотить свідоміше ставитись до довкілля», – зазначили організатори проекту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук