Політичні ігрища можуть дорого коштувати Україні, – Яценюк

Суспільство10 лютого 201611814

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк звернеться до парламенту з проханням підтримати принципи, виголошені урядом.

«Це принципи нової політичної співпраці, нової відповідальності кожного перед країною. Політичні ігрища, які проходять останнім часом, надто дорого можуть коштувати для країни. Йдеться не про персоналії – йдеться про цінності і майбутнє держави»,- сказав голова уряду в середу, 10 лютого, на засіданні спільної колегії Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства юстиції України «Від нової поліції до нової юстиції та безпеки громадян», передає прес-служба уряду.

Яценюк нагадав, що 4 лютого на позачерговому засіданні уряду члени Кабінету міністрів оголосили про нові принципи для нової України: «Це повна нетерпимість до корупції у всіх сферах. Це повна нетерпимість до політичного втручання і закулісної політики в країні. Це чесна і прозора приватизація і призначення політично незалежних директорів на державні компанії, як ми зробили в компанії НАК «Нафтогаз України». І це стосується інших 60 найбільших державних компаній».

Серед принципів, наголосив він, – повнота відповідальності міністра за ту галузь, яку він очолює, і за ту політику, яку цей міністр провадить: «Це політична воля всього українського політичного класу до реальних змін. Коли я кажу про зміни, це не просто виконання якоїсь програми, а слідування складному, але правильному шляху реформ, які потрібні цій країні, і незворотність цих реформ».

«Хто би не сидів у яких кріслах, нова політика і нова країна ставить для себе ключові пріоритети: повага до громадянина, відповідальність перед державою, політична відповідальність будь-кого з усього політичного класу в країні, чи це уряд, чи це парламент, чи це інші інститути влади, ефективність роботи всіх органів державної влади, прозорість роботи всіх державних компаній. І наявність політичної волі президента, уряду і парламенту в слідуванні цим принципам», – наголосив Яценюк.

«Для того, щоб ці принципи стали реальністю, нам необхідна повна і всезагальна підтримка українського парламенту, українського президента, - і я переконаний, що президент поділяє ці принципи, – і відкритий і чесний діалог з суспільством», – сказав голова уряду.

«Україні будуть допомагати лише тоді, «коли весь світ буде бачити, що ми самі допомагаємо собі, рухаємо країну вперед і робимо ці кроки спільно. Якщо ми будемо слідувати цим принципам, то наші західні партнери будуть надалі підтримувати Україну», – наголосив прем’єр і висловив вдячність західним партнерам за беззастережну підтримку.

«Ми усвідомлюємо свою відповідальність. Політична криза, яка є сьогодні, – це шанс. І ми цей шанс зобов’язані використати», – наголосив Арсеній Яценюк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук