Поліція Львівщини отримала найсучасніше обладнання для слідчих на €35 тис.

Устаткування правоохоронцям передала Консультативна місія ЄС

СуспільствоОксана Панчишин, 21 листопада 20166100

Консультативна місія ЄС (КМЄС) передали поліції Львівщини та Харківщини найсучасніше устаткування для роботи слідчо-оперативних груп на загальну суму 70 тис. євро (приблизно порівну на дві області), а також провела п’ятиденний тренінг щодо техніки використання цього обладнання.

Окрім універсальних експертно-криміналістичних і балістичних наборів, спеціальних цифрових фотокамер, а також криміналістичних ліхтарів різного спектру освітлення, місія надала обладнання, яке в Україні досі не використовувалося. Наприклад, набори для зняття слідів пилу, які дозволяють виявити відбитки на текстильних поверхнях, інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

Національна академія внутрішніх справ, на базі якої проводився тренінг, отримала від місії криміналістичний набір для огляду місця вибуху. Це устаткування використовуватимуть у навчальних цілях.

Програма навчального курсу фокусувалася на новітніх методах використання експертно-криміналістичного обладнання на місцях скоєння злочину зі стрільбою, вбивством та зломом. Також учасники програми мали можливість вдосконалити навички фотофіксації. Досвідом з українськими криміналістами поділився експерт управління розслідувань діяльності організованих злочинних груп та тероризму Генпрокуратури Румунії Александру Дена.

«Завдяки штучно створеним обставинам скоєння злочину, ми змогли навчити українських криміналістів як ефективно користуватися наданим устаткуванням. Якісний збір доказів є ключовим фактором у розслідуванні кримінальних злочинів», – зазначив голова операційного департаменту КМЄС Удо Моллер.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук