Консультативна місія ЄС відкрила представництво у Львові

СуспільствоОрися Шиян, 8 липня 20163900

Сьогодні, 8 липня, у Львові Голова Консультативної місії Європейського Союзу в Україні (КМЄС) Кястутіс Ланчінскас представив команду львівського регіонального представництва КМЄС.

Регіональну команду місії з реформування сектору цивільної безпеки очолюватиме Матс Льюнгвальд – один із керівників Департаменту Національних Операцій Швеції. Кястутіс Ланчінскас окреслив план діяльності своїх колег у Львові, основа діяльності яких полягає у поширенні кращих європейських практик, передає прес-служба ЛМР.

«Зокрема, наше завдання – консультувати, тренувати та надавати обладнання партнерам, серед яких поліція і прокуратура. Також ми надаватимемо підтримку правоохоронним органам задля вдосконалення їх стратегічних комунікацій», ― уточнив Кястутіс Ланчінскас.

«Допомогти тим, щоби сектор цивільної безпеки, допомогти побудувати систему української відповіді на ці всі запитання, перед яким стоїть суспільство», ― зазначив голова представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінскі.

«Якщо ми у Львові, у найбільшому україномовному місті світу, зможемо відродити довіру до влади, довіру до силових структур, до безпеки ― це буде унікальний позитивний приклад і це імпульс, який піде на усю Україну. Сьогодні в поліції працює дуже багато молодих людей, які пішли з великим переконанням служити людям, служити державі. Вони потребують підтримки, їм дуже важко, їм дуже складно, вони не мають відповідних навиків», ― додав міський голова Львова Андрій Садовий.

Серед основних напрямків діяльності КМЄС – надання стратегічних консультацій щодо реформування сектору цивільної безпеки, підтримка імплементації реформ на території нашої держави, а також співпраця між українськими та міжнародними партнерами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук