Із реформуванням львівської міліції ознайомилися представники консультативної місії ЄС

Із реформуванням львівської міліції ознайомилися представники консультативної місії ЄС

У четвер, 21 травня, до Львова приїхали представники консультативної місії ЄС, які цікавилися процесом проведення реформи правоохоронних органів. Члени місії провели круглий стіл для представників правоохоронних органів, ознайомилися із діяльністю судової системи та прокуратури.

Місія працює в Україні з 1 грудня 2014 року за запрошенням українського уряду та згідно з рішенням Ради ЄС. Вона буде в Україні 2 роки. Але її представники сьогодні вперше приїхали до Львова з ознайомчою метою.  

«Ми були дуже вражені бажанням реформуватися у цьому регіоні і великою мотивацією. Я вважаю, що нам потрібно продовжити нашу співпрацю, щоб продовжити втілення реформ. У вас дуже хороший темп і ви повинні тримати цю швидкість», – відзначила керівник делегації, член комітету ЄС з цивільних аспектів врегулювання кризових ситуацій (CIVICOM) Стелла Анкрава.

Стелла Анкрава. Фото ZAXID.NET

За її словами, це була ознайомча одноденна поїздка. Сьогодні представники місії поїхали назад до Києва.

«Я вважаю, що потрібно налагодити співпрацю між різними департаментами та гілками у правоохоронних органах, інститутами регіонального та національного рівня», – зазначила член CIVICOM.

Начальник обласного управління міліції Львівщини Дмитро Загарія висловив сподівання, що в подальшому, за результатами роботи місії, Львів може розраховувати на матеріально-технічну та фінансову допомогу та консультації від ЄС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук