Польща звільнила Яна Пєкла з посади свого посла в Україні

Польща планує підвищити ранг свого представництва у Києві

СвітВолодимир Пиріг, 20 грудня 20185530
Ян Пєкло очолював польське посольство з 2016 року

Чинний посол Польщі в Україні Ян Пєкло 31 січня 2019 року буде відкликаний з цієї посади. Про це сказано у відповідній постанові президента Польщі, яку 19 грудня опубліковано в польському урядовому віснику «Польський монітор», повідомило «Польське радіо».

Рішення президента від 4 грудня 2018 року про звільнення посла містить також підпис прем’єр-міністра Матеуша Моравєцького.

Ян Пєкло був очільником Посольства Польщі у Києві від 2016 року. Як зазначив голова Кабінету президента Кшиштоф Щерський, звільнення посла, що відбулося на підставі клопотання міністра закордонних справ Польщі, «не має нічого спільного з оцінкою польсько-українських відносин».

«Планується підвищення рангу представництва Польщі у Києві; маю надію, що українська сторона швидко прийме наступника і тоді ця зміна буде плавною», – додав він.

Перш ніж стати послом, Ян Пєкло був журналістом та експертом, пов’язаним з організаціями, які займаються, зокрема, польсько-українською співпрацею: Інститутом «Мости на Схід» в Красичині неподалік Перемишля та Фундацією польсько-української співпраці (з осередками у Варшаві та Києві).

У минулому Ян Пєкло також був редактором електронного журналу «Forum», присвяченого діалогу культур, а у 2011-2013 роках він був членом Керівного комітету Форуму громадянського суспільства Східного партнерства в Європейській комісії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук