Польський уряд підтримав створення нового пішохідного переходу в Нижанковичах

СвітРоман Ганкевич, 16 лютого 201715220
Європейські дні добросусідства у Нижанковичах

Уряд Польщі підтримав намір збудувати на новому пункті пропуску «Нижанковичі – Мальховіце» пішохідний перехід. Про це йдеться у відповіді польського МЗС на запит депутатів Сейму Йоанни Мухи та Войцеха Вовка щодо облаштування нового ПП «Нижанковичі – Мальховіце» пішохідним переходом, пише «Європейська правда».

«Міністерство закордонних справ підтримує будь-які дії, метою яких є активізація контактів між громадянами Польщі та України. Тому МЗС також підтримує такі ініціативи, метою яких є збільшення пропускної спроможності на пунктах пропуску», – йдеться у відповіді.

У польському МЗС наголосили, попри те, що початковий проект ПП не передбачав пішохідного переходу група з питань облаштування державного кордону своїм рішенням ухвалила передбачити можливість розробки такого пішохідного переходу на пункті пропуску «Нижанковичі – Мальховіце».

Наразі, за інформацією МЗС Польщі, місцева влада вже представила програму функціонально-виробничого будівництва автомобільного прикордонного переходу в Мальховіце, який враховує інфраструктуру для облаштування пішохідного руху. «Питання зміни порядку руху на переході … вимагає визнання обома сторонами на більш високому рівні, що буде зроблено, швидше за все, в рамках угоди про відкриття переходу в Мальховіце, у відповідності до ст. 7 угоди між урядом Республіки Польща і урядом України про пункти пропуску», – резюмували в МЗС Польщі.

Нагадаємо, у жовтні минулого року повідомлялося, що в 2017 році планується початок будівництва нового міжнародного пункту пропуску «Нижанковичі - Мальховіце» на українсько-польському кордоні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук