Понад місяць у Львові проводитимуть осінню дератизацію

З 10 жовтня до 18 листопада у Львові, Винниках, Рудному та у Брюховичах проводитимуть осінню суцільну одномоментну дератизацію відповідно до сформованих графіків. Про це повідомили в обласному КП «Профілактична дезінфекція».

Складено плани-графіки, за якими фахівці відділів профдезінфекції у присутності комунальників будуть побудинково проводити суцільну дератизацію на території комунальних підприємств. Фахівці розкладатимуть отрутопринаду в підвальних приміщеннях житлових будинків.

Окрім цього, одночасно проводитимуть дератизаційні заходи у підвальних приміщеннях дитячих садочків, навчальних закладів, поліклінік, лікарень, у парках, скверах, а також у приміщеннях, які знаходяться на цій території. Також дератизаційні заходи будуть проводити в ОСББ, ЖБК та інших установах, з якими укладено угоди на проведення дератизації.

Усі ЛКП Львова до 11 жовтня зобов’язані інформувати мешканців та своїх працівників про проведення осінньої суцільної дератизації в місті.

Дератизацію у приватному секторі проводять за згоди господаря будинку.

Якщо є запитання і пропозиції щодо проведення дератизації, просять телефонувати за номером 271-20-82.

Нагадаємо, суцільна одномоментна дератизація проводиться двічі на рік, навесні та восени, що не дає можливості щурам масово розмножуватися і поширювати інфекційні хвороби (лептоспіроз, туляремію, які є небезпечними для людини).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук