Поранені під час служби поліцейські отримуватимуть одноразову допомогу

Поранені під час служби поліцейські отримуватимуть одноразову допомогу
фото УНІАН
Допомога виплачуватиметься Національною поліцією

Президент Петро Порошенко підписав закон, яким встановлюється виплата одноразової грошової допомоги поліцейському у разі отримання інвалідності через поранення під час служби. Про це повідомила прес-служба президента.

Законом вирішується питання щодо соцзахисту колишніх працівників міліції, які перейшли на службу до поліції (нині поліцейські), а саме — стосовно виплати одноразової грошової допомоги у разі встановлення інвалідності, що настала внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), заподіяного під час виконання службових обов’язків.

Відповідна одноразова грошова допомога виплачуватиметься Національною поліцією.

Водночас, законом не передбачається розширення кола осіб, які мають право на отримання одноразової допомоги чи збільшення її розміру.

Зазначається, що за колишніми працівниками міліції, які не перейшли на службу до поліції, зберігається право на отримання одноразової грошової допомоги, передбаченої законом «Про міліцію».

До слова, Верховна Рада України ухвалила закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей».

Законом збільшено одноразову грошову допомогу у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності для тих, хто брав безпосередню участь в антитерористичній операції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук