Порошенко і Яценюк хочуть і бояться перевиборів як дівчина першого сексу

БлогиАндрій Скоп , 28 січня 2016 649 1
Андрій Скоп
громадський активіст, учасник Революції Гідності

Інші блоги автора

Угрупування Яценюка і Порошенка постійно заявляють про можливість перевиборів, але цього бояться як чорт ладанe, бо обидві політичні сили настільки втратили авторитет і повагу людей, що не мають жодних шансів знову здобути перевагу на парламентських виборах.

Їхнє протистояння викликає в людей вже велику огиду і жодним чином не сприймається. Тому ні про які парламентські вибори не може бути q мови.

Їм вигідна ця нестабільна ситуація і навіть створення політичних організацій-сателітів Яценюка і Порошенка не принесла очікуваного результату на місцевих виборах. Зокрема, Антикорупційна Гвардія, сателіт Адміністрації президента – це намарно витрачені мільйони гривень вкрадених з державного бюджету.

Бо з корупцією не треба боротися, її треба просто припинити.

Найближчим часом з’являться хлопці,які були лідерами під час Революції Гідності і військових дій, які на місцях будуть брати владу в свої руки, бо образа і зневага до них влади, а також неможливість утримувати сім’ї, призведе до створення груп і угрупувань.

Представники влади це відчувають і найбільше цього бояться,вони розуміють, що цього зупинити не зможуть. Одна тільки історія з затриманим в СІЗО героєм Революції Гідності і україно-російської війни Хорватом, свідчить про те, що страх влади є безмежний, а мільйони гривень, які вони тратять на інформаційні війни між собою – це даремно витрачені кошти.

Не грайте вар’ята, почніть щось нарешті робити для людей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук