Порошенко закликав уряд піти у відставку

«Очевидним є запит на повне перезавантаження уряду»

Порошенко закликав уряд піти у відставку
Порошенко далі вважає Яценюка політичним партнером

Президент України Петро Порошенко закликав Кабінет міністрів та генерального прокурора подати у відставку.

«Кабінет Міністрів зробив чимало для порятунку країни, стабілізації економічної ситуації і старту реформ. Але суспільство явно вирішило, що помилок більше, ніж досягнень, і відмовило міністрам в довірі. А хіба не ясно, що проводити успішні реформи може лише Уряд, який користується достатньо високою підтримкою співгромадян?», - йдеться у зверненні Порошенка.

За його словами, «щоб відновити довіру, терапії вже замало, потрібна хірургія».

«Момент для часткового оновлення Кабінету Міністрів упущено. Про нього надто довго говорили, і в результаті – забалакали. Тепер вже очевидним є запит на повне перезавантаження Уряду. Поки що у Прем'єр-Міністра зберігається можливість обрати, в який спосіб краще дати простір для реалізації цього запиту», - додав президент.

Петро Порошенко стверджує, що «тотальне переформатування Кабінету Міністрів має відбуватися на основі чинної коаліції у складі «Солідарності», «Народного фронту«, «Самопомочі» та «Батьківщини».

Порошенко також звернувся до фракції «Народного фронту» та її лідерів, назвавши їх однодумцями та політичними партнерами.

«Ані доля цього Уряду в цілому, ані жодні персональні амбіції його членів не повинні вплинути на єдність нашої проєвропейської демократичної команди. В коаліцію об'єднувалися не заради посад, а заради принципів. Принаймні, людям казали саме так, чи не правда?», - заявив Порошенко.

Він також наголосив на тому, як мають відбуватись призначення нових урядовців.

«Призначення в уряд мають відбуватися за участі та підтримки всіх фракцій коаліції. На технократичній реформаторській основі. Із фахівців, позбавлених політичних впливів і лобістських інтересів», - додав президент.

Завдання нового уряду, на думку Порошенка, забезпечити зростання ВВП та почати відновлення рівня життя, організувати чесну приватизацію, прозоре управління державними підприємствами, впровадити жорсткі антикорупційні кроки, продовжити співпрацю з МВФ та іншими міжнародними фінансовими організаціями. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук