Порошенко знайшов зв'язок між блокуванням змін до Конституції і вторгненням Росії

Президент Петро Порошенко заявив, що торпедування Мінських угод та блокування конституційного процесу призведе до повномасштабного конфлікту з Росією.

«Ті політичні сили, які хочуть за будь-яку ціну торпедувати Мінські угоди, заблокувати мирний процес, заблокувати конституційний процес мають чітко усвідомлювати наслідки своїх дій», – сказав він на зустрічі з членами Асоціації міст України 23 січня в Києві, передає УНІАН.

«Вони призведуть або до відновлення гарячої фази конфлікту, включно з повномасштабним, а не локальним, який є поки що конфліктом з РФ», – додав президент.

Крім цього, він наголосив, що єдина підстава внесення змін до Конституції в частині децентралізації – виконання Росією усіх пунктів Мінських угод. «Я чітко наголосив — моє завдання, і я твердо у це вірю – повернення українського суверенітету на Донбас уже в 2016 році. І вчора на Давосі виступаючі також підтвердили цю позицію, що в 2016 році Росія має виконати всі пункти Мінських угод, і це є єдиною підставою для часткового послаблення санкцій», – заявив Порошенко.

Як пояснив голова держави, це означає, що «друге читання конституційних змін з питань децентралізації має відбуватися на фоні очевидного і вирішального прогресу у здійсненні таких пунктів Мінських домовленостей, які мали бути виконані до кінця поточного року».

Порошенко ще раз наголосив, що йдеться про припинення вогню і встановлення режиму «тиші», звільнення заручників, допуск ОБСЄ до кордону, виведення російських регулярних військ, найманців та бойової техніки за межі України, проведення виборів відповідно до українського законодавства і до стандартів ОБСЄ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук