Повний список помічників депутатів Львівської облради з'явився у ЗМІ

СуспільствоНазарій Тузяк, 28 жовтня 201613341

Інформація про помічників депутатів Львівської обласної ради стала відкритою. Дані про помічників депутатів ЛОР цього і попереднього скликання (2010-2015 рр.) опублікувало видання «Наші гроші. Львів».

Виявилося, що із 84 депутатів Львівської облради 18 не мають жодного помічника. Більшість із них є членами фракції БПП – це Василь Баран, Роман Васьків, Анатолій Дейнека, Роман Демчина, Михайло Дзюдзь, Олег Домчак, Михайло Ільницький, Володимир Кужидло, Іван Лабай, Мирослава Лісна, Микола Седіло, Володимир Шведа. Тобто більше половини депутатів фракції «Блоку Петра Порошенка» не мають помічників (усього в облраді 20 депутатів БПП).

Без помічників також працюють два депутати з фракції «Громадянської позиції» Петро Кошик і Михайло Титикало, а також Степан Пакіж («Самопоміч»), Євген Буба (Радикальна партія Олега Ляшка), Руслан Кошулинський (Свобода) і Андрій Прокопів (на сайті ЛОР вказаний як позафракційний).

Помічники депутатів Львівської обласної ради VII скликання

Водночас максимальну кількість помічників (п'ять) мають 11 депутатів Львівської обласної ради.

Це три депутати НРУ Богдан Гагалюк, Ольга Грицик та Петро Марунчак; два депутати з фракції «УКРОПу» (Петро Жукровський та Галина Сич), два з фракції «Самопомочі» (Василь Савчин та Михайло Сидорович), два з фракції «Батьківщини» (Ігор Комарницький та Степан Рак), а також Юрій Візняк (Радикальна партія) та Леонід Охріменко («Громадянська позиція»).

Зазначимо, що помічники депутатів обласної ради працюють на громадських засадах, при цьому депутат не може мати більше п'яти помічників.

Помічники депутатів ЛОР мають право безперешкодно входити у приміщення Львівської облради, одержувати і відправляти документи від імені депутата, проводити вивчення громадської думки в області, користуватися технікою облради і відвідувати засідання депутатських комісій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук