Пожвавити туристичний обмін між містами домовились Одеса та Львів

Влітку до Одеси

Головні новини за 10 жовтняНовини Львова, 10 жовтня 2011, 22:24 869 0

Адже нині значно більше львів’ян відвідує перлину біля моря аніж одеситів їде до столиці Галичини.

Тепер будуть пожвавлювати туристичну, економічну та культурну співпрацю між містами, а ще руйнуватимуть стереотипи. Перші кроки зробили вже цими вихідними, коли в Одесі відбулися дні Львова.

На Дерибасівській - центральній вулиці Одеси усіх розмальовують шоколадом, показують ляльки - Львів приїхав. ( 1. Дні Львова 2. Новини 3. Андрій Садовий 4. міський голова Львова)

“Я маю передати велику любов львів’ян до Одеси і одеситів”, - каже міський голова Львова Андрій Садовий.

А ще подарунок - розмальований лев. Тепер йому знайдуть місце в Одесі ( 1.
Мери обох міст запевняють: започатковують нові традиції. Через таке свято місцевих учнів навіть відпустили із занять. До Львова, кажуть, хочуть усі.
З Дерибасівської міський голова Львова вирушив до Одеської політехніки - запрошувати студентів .

“В Україні нема так багато міст, які мають своє атмосферу. А власне Одеса і Львів є тими містами Я би хотів щоби більша кількість одеситів до Львова приїжджала, на нашу каву і знімали ті вроки, які є про Львів. Бо дуже часто говорять нісенітниці, особливо політики. Тому я хочу, щоб ми спільно будували потужну державу”, - каже міський голова Львова Андрій Садовий.

В Одеси і Львова - багато спільного І архітектура, і леви на вулицях, і європейськість та відкритість. І львів’яни, і одесити - шалені патріоти свого міста. Є тут і свої батяри - одеські біндюжники. Навіть пісні їхні схожі.

А в одеській гімназії почули й українську пісню. Це заступник міського голови Василь Косів привіз гімназистам книжки про Львів. А щойно стемніло - свою вставу "Глорія" показав Львівський театр "Воскресіння". Вогняне шоу влаштували перед оперним театром, який за свою історію пережив дві пожежі.

“Ну що ви все безпечно, перевірено. Ми грали в сотні країн біля оперних театрів. Було звичайно, що і театри горіли, але без нашої допомоги”, - каже керівник театру "Воскресіння" Ярослав Федоришин.

За два дні Одеса та Львів і справді стали ближчими. Тепер вже навесні одесити привезуть частинку свого міста до нас.


 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук