Працівників «Червоного хреста» звинуватили у використанні секс-послуг

СвітРоман Ганкевич, 25 лютого 20180
Працівників «Червоного хреста» звинуватили у використанні секс-послуг
фото ВВС
МКЧХ розпочала внутрішнє розслідування після звинувачень у неправомірних діях

Міжнародний комітет Червоного Хреста (МКЧХ) визнав, що за останні три роки 21 працівник залишив посаду за користування сексуальними послугами. Розголос стався після численних скарг на непристойну поведінку з боку співробітників гуманітарної організації, інформує ВВС.

«Я дав дорученням моїм колегам зібрати дані, які ми маємо про сексуальну поведінку, і я можу сказати, що з 2015 року ми виявили 21 співробітника, який був або звільнений за оплату сексуальних послуг, або подав у відставку під час внутрішнього розслідування», - заявив у п'ятницю Генеральний директор МКЧХ Ів Даккорд.

Також він заявив, що два інші співробітника, яких запідозрили у вчиненні сексуального розбещення, не відновили своїх контрактів і додав, що він «глибоко засмучений повідомляти такі цифри».

Зазначимо, що кодекс поведінки прямо забороняє співробітниками чи партнерам МКЧХ користуватися платними сексуальними послугами з 2006 року. Директор МКЧХ сказав, що нещодавній звіт гуманітарних агентств про порушення сексуального характеру, підштовхнув штаб організації в Женеві до проведення внутрішнього розслідування. У ньому зокрема зазначено, що агентство допомоги дітям Plan International підтвердило шість випадків сексуального насильства та експлуатації дітей співробітниками та партнерами.

Ів Даккорд заявив, що в МКЧХ, в якому 17 тис. співробітників по всьому світу, стурбовані неналежною реакцією на подібні інциденти. «Ця поведінка є зрадою людей і громад, яким ми там служимо», - сказав він.

В організації також пообіцяли, що у майбутньому реакція буде більш тверда, і що усіх працівників, які порушили кодекс поведінки буде покараний.

Увагу до Міжнародної організації привернула британська газета The Times, яка повідомила, що британський партнер «Червоного хреста» Oxfam GB приховав звинувачення про сексуальну поведінку своїх співробітників в Гаїті. На фоні цього скандалу у четвер, 22 лютого, пішов з посади заступник виконавчого директора ЮНІСЕФ Джастін Форсайт. Він визнав, що коли був керівником британської організації «Зберегти дітей», то неналежно відреагував на три скарги про непристойну поведінку співробітників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук