Представники вільних профспілок «Привокзального ринку» пікетували обласну прокуратуру

Львівську обласну прокуратуру у понеділок, 7 липня, пікетували представники організації вільних профспілок ринку «Торпедо» та «Привокзального ринку».

Одна з організаторів пікету - Оксана Козлова йде попереду

Активісти, серед яких також були представники «Автономного опору», вимагали, щоб їх заяви щодо корупційних дій правоохоронців та прокуратури були розглянуті упродовж тижня.

«Було багато звернень в антикорупційний комітет від різних людей, які проживають в районах з приводу корупційних дій працівників правоохоронних органів та прокуратури», – розповіла ZAXID.NET представник Львівської обласної асоціації вільних профспілок Оксана Козлова.

Активісти на 10 хвилин перекрили рух транспорту

До пікету також долучилися ті люди, які зверталися в прокуратуру із заявами, але їх розгляд затягується.

«Відкрито провадження 27 лютого, а до сьогодні фактично нічого не зроблено. Слідчий викликає на допит у справі вимагання коштів адміністрацією ТзОВ «Привокзальний ринок», а ставить запитання коли створена профспілка. Вимагає інформацію про кількість членів та особисті дані профспілки», – зазначила голова Вільної профспілки працівників «Привокзального ринку» Надія Сало.

Активісти організовано ходили через пішохідний перехід, перекривши на 10 хвилин рух транспорту.

Після цього вони збираються пікетувати Головне управління міліції Львівщини.

Крім того, як зазначила Надія Сало, завтра відбудеться судове слухання у Господарському суді Львівської області, яке стосуватиметься «Привокзального ринку». Представники профспілок також пікетуватимуть його.

Юрист Станіслав Пелюк у коментарі Львівському порталу розповів, що таким чином Профспілка тисне на прокуратуру, міліцію та судові органи.

«Маніпулюючи думкою підприємців Привокзального ринку, Оксана Козлова вчиняє дії у вигляді масових акцій спрямованих на психологічний тиск та залякування органів місцевого самоврядування, міліції та прокуратури. Саме це пояснюється відсутністю правової позиції щодо рейдерів ринку, яких очолює Надія Сало і Оксана Козлова. Передбачаю такий тиск і на господарський суд Львівської області при розгляді справи за не обгрунтованим та юридично безпідставним позовом  профспілки» – прокоментував Пелюк.

Як повідомляв ZAXID.NET, конфлікт довкола ринку «Привокзальний» розгорівся ще 26 лютого. Тоді працівники ринку вимагали припинити побори з боку адміністрації ринку. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук