Президент Австрії провів лекцію для студентів УКУ

СуспільствоЮрій Герун, 15 березня 2018, 18:19 556 0

До Львова з офіційним візитом прилетів президент Австрії. Александер Ван дер Беллен в супроводі своєї дружини, міністра закордонних справ та посла Австрії в Україні відвідав міську раду. Згодом зустрівся з місцевою владою у палаці Потоцьких, а потім поспілкувався із студентами католицького університету.

74-річний Александр ван дер Беллен разом із австрійськими дипломатами почав свій візит із центру міста. У Ратуші зустрівся з міським головою та залишив свій запис у книзі почесних гостей.

Згодом ‒ ще одна зустріч у палаці Потоцьких. Заради почесного гостя на короткий період перекривали проспект Свободи та вулицю Коперника. Та засоби безпеки великих незручностей автомобілістам не завдали.

Публічна частина візиту: лекція для студентів католицького університету, яким президент озвучив прості та універсальні рецепти успішної країни.

«Європейський досвід показує, що для сталого розвитку нації обов’язковими є такі умови, як економічне зростання, забезпечення захисту прав людини, освіта для кожного, громадська активність та незалежні медіа», ‒ зазначив Александер Ван дер Беллен.

Після лекції президент Австрії відповідав на запитання молоді. Студентів турбують права людини, реформи в Україні та те, як сприймають нашу державу в Австрії.

«В мене є естетичний пієтет до таких людей, він зрештою викладач і Інсбургському університеті він поводив себе інтелігентно. Як бюрократа я його не бачу, швидше як теоретика, ніж практика», ‒ каже студент УКУ Євген.

«Я запитувала, чи є упередження в австрійському політикумі стосовно України. Президент дав досить цікаву відповідь, що Австрія практично нічого не знає про Україну. Відповідно, упереджень бути не може», ‒ розповідає студентка УКУ Анна.

Разом із делегацією президента Австрії Львів відвідали й представники ділових та бізнесових кіл. До візиту в Галичину ван дер Беллен перебував у Києві, де підписав із Кабміном угоду про співробітництво в галузі освіти, науки та культури.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук