Президент Центру глобалістики прокоментував заяву голови ЛОДА на безпековому форумі

Губернаторові не сподобалася карта, на якій зображена дислокація російських військ на Донбасі

СуспільствоОльга Гринько, 30 листопада 20179764
Президент Центру глобалістики прокоментував заяву голови ЛОДА на безпековому форумі
Карта, через яку виник скандал під час Форуму Безпеки

Спікер Lviv Security Forum, президент Центру глобалістики «Стратегія ХХІ», Михайло Гончар називає ситуації із картою, де позначена дислокація російських військових підрозділів, дрібним інцидентом, якому не варто приділяти стільки уваги.

«Це – не мапа Безпекового форуму. Це – бачення іноземного експерта, а зміст цієї мапи передає дислокацію російських підрозділів навколо України. Тому, на мою думку, влаштовувати штучно скандал немає сенсу. Мені здається, комусь було поставлене завдання знайти якусь зачіпку. Але це не красить владу в цілому, особливо в умовах зовнішньої агресії. Та й для наших зарубіжних партнерів заява Олега Синютки демонструє, що чвари в українському політикумі сягнули такої глибини, що підривають можливість нормальної співпраці різних гілок влади у питанні відсічі російської агресії», — зазначив Михайло Гончар.

Нагадаємо, голова Львівської ОДА Олег Синютка вчинив скандал під час форуму, який сьогодні розпочався у Львові в Центрі ім. Андрея Шептицького. Губернатора не влаштувала карта, яку продемонстрували учасникам форуму, на якій були зображені території з присутністю російських окупаційних військ. Окуповані території Донбасу було позначено як «People’s republics of Donetsk and Luhansk».

Нагадаємо, Lviv Security Forum відбувається у Львові 30 листопада — 1 грудня у Центрі ім. Андрея Шептицького. Організатори Форуму: «Інститут просвіти», Український католицький університет, Інститут міста та Львівська міська рада. Партнери Форуму: Фонд Ганса Зайделя та Чорноморський фонд регіонального співробітництва «Black Sea Trust» Фонду Джермана Маршалла.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук