Українські прикордонники підтвердили закриття пішохідного переходу в Угринові

Польща припиняє експеримент з пішохідним переходом на кордоні з Україною у пункті пропуску «Долгобичув-Угринів», оскільки громадяни, які перетинають там кордон, почали створювати перешкоди для тих, хто їде автомобілями. Про це Укрінформу у середу, 26 грудня, повідомив помічник голови Державної прикордонної служби Олег Слободян.

«Це автомобільний пункт пропуску, який покликаний здійснювати пропуск автомобільного транспорту на даному напрямку, і трафік там достатньо високий. Але в той же час з 2015 року за ініціативи української сторони, польська сторона пішла назустріч і в автомобільному пункті пропуску здійснювався пропуск громадян, які перетинали кордон в пішому порядку», - сказав він.

Слободян відзначив, що на україно-польському кордоні піших переходів мало, після закриття в Угринові залишиться лише один у «Шегинях».

За словами Слободяна, експеримент продовжувався з 2015 року, щороку його пролонговували на півроку, але зараз польська сторона вирішила завершити експеримент з огляду на те, що громадяни, які перетинають там кордон, починають створювати перешкоди для тих, хто їде автомобілями. «Це просто робочий момент, який потребує доопрацювання і виходу на інший рівень прикордонного контролю на даному напрямку», - додав Слободян.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук