Прикордонники попередили про примусову ізоляцію усіх прибулих

Місця примусової обсервації приїжджих з-за кордону мають визначити обласні державні адміністрації

Українські прикордонники в суботу, 4 квітня, попередили про жорсткі вимоги щодо госпіталізації в передбачені для цього ізолятори громадян, що прибувають в країну.

Як наголошується у прес-релізі Чернівецького прикордонного загону, згідно з постановою Кабінету міністрів України від 2 квітня 2020 року №255, якою внесено зміни до урядової постанови від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», всі громадяни України, які перетинатимуть державний кордон на в'їзд в Україну, підлягатимуть обов'язковій госпіталізації та обсервації. Термін обсервації становить 14 днів. Місця обсервації визначатимуть обласні державні адміністрації.

Діти, які не досягли 12-річного віку, підлягають госпіталізації в обсерваторах (ізоляторах) разом з одним із батьків, усиновителів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, інших осіб відповідно до закону.

Госпіталізацію в обсерваторах або ізоляторах забезпечуватимуть у межах компетенції Міністерство інфраструктури, Міністерство розвитку громад і територій та Міністерство охорони здоров'я.

Згідно з повідомленням, уряд визначив, що ці заходи не стосуватимуться осіб, які є працівниками дипломатичних представництв і консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, і членів їхніх сімей; водіїв і членів екіпажу вантажних транспортних засобів, членів екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворою на Covid-19 особою.

Однак прикордонники наголосили, що у будь-якому разі людина, яка має ознаки захворювання на Covid-19, підлягає обов'язковому медичному огляду, за результатами якого може бути спрямована на самоізоляцію.

Як повідомляв ZAXID.NET, 27 березня Україна закрила кордони для будь-якого пасажирського сполучення, тож тепер дістатися до України можна автомобілем або пішки. При цьому, згідно з рішенням уряду від 29 березня, усі, хто прибуває в Україну з-за кордону, повинні пройти обов’язкову самоізоляцію.

Здоровим людям на самоізоляції дозволять двічі на тиждень виходити за товарами першої необхідності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук