Приватний перевізник самовільно почав обслуговувати львівський маршрут №36

За випуск автобусів без дозволів перевізника оштрафували

СуспільствоКатерина Родак, 21 березня 201918640
Приватний перевізник самовільно почав обслуговувати львівський маршрут №36
фото АТП-1
Миколаївський перевізник запустив на маршрут до Винників два автобуси «Еталон»

На львівському міському маршруті №36 без договору із Львівською міською радою розпочали курсувати автобуси Миколаївського АТП-14627. Про це у четвер, 21 березня, повідомили у прес-службі АТП-1. Перевізник пояснив ZAXID.NET свої незаконні дії бажанням допомогти мешканцям Винників.

Як повідомив заступник директора АТП-1 Олександр Струтинський, два автобуси приватного перевізника розпочали курсувати з вул. Забава у Винниках до пл. Різні, почепивши маршрутну табличку №36. Насправді є цей маршрут має кінцеву зупинку на пл. Кропивницького. При цьому управління транспорту ЛМР не підписувало із цим перевізником договору на обслуговування маршруту.

Як повідомив директор АТП-1 Орест Хамула, такі дії перевізника завдають збитків АТП-1, оскільки маршрут, за яким їздять нелегальні автобуси, дублює комунальні маршрути, зокрема спеціально запроваджений маршрут №36А.

21 березня представники Державної служби України з безпеки на транспорті оштрафували перевізника. Попри це, за даними АТП-1, автобуси перевізника продовжують нелегально курсувати по Львову.

Співвласник Миколаївського АТП-14627 Орест Голод у розмові із ZAXID.NET визнав, що автобуси виїхали на маршрут №36 без дозволів. Він пояснив свої дії бажанням допомогти мешканцям Винник. Орест Голод розповів, що з 14 березня запустив на маршрут №36 два автобуси «Еталон», у майбутньому планував збільшити їхню кількість до трьох. Також Орест Голод зазначив, що сам живе у Винниках і обслуговувати цей маршрут його попросили місцеві жителі.

«Є невивезені люди в нижній частині Винник, і їх треба вивезти. У мене було погодження з Винників, але не будо дозволу зі Львова. Я прекрасно розумів, що я роблю. Так робиться весь час: якщо є проблемний маршрут, то запускається, а потім доробляються документи і питання закривається», – розповів Орест Голод.

Орест Голод також заявив, що після накладання на його підприємство штрафу 21 березня автобуси за маршрутом №36 курсувати перестали. Водночас він готовий подати документи у міську раду Львова і почати осблуговувати цей маршрут легально.

«Моя позиція така: якщо АТП-1 не готове обслуговувати цей маршрут, тоді нехай Винниківська мерія сприяє виготовленню мені документів», – сказав він.

Нагадаємо, під час конкурсу на міські перевезення укінці жовтня 2018 року на маршрут №36 не подався жоден перевізник. Відтак мерія підписала тимчасовий договір з АТП-14630. У листопаді 2018 року АТП-1 запустило шатл-бас №36А, який довозить мешканців Винників до центру містечка, після чого маршрут №36 перестав курсувати. Сьогодні до Винників зі Львова їздять автобуси №5А, №29 та №40.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук