Винниківчани отримали маршрут, що спрощує поїздки у Львів

Суспільство26 листопада 201814862
Винниківчани отримали маршрут, що спрощує поїздки у Львів
фото gazeta.lviv.ua
Маршрутка

Минулого тижня за ініціативи мера Винників Володимира Квурта відбулася спільна нарада керівництва міста, АТП-1, приватного перевізника та представників ГО «Рій», під час якої було вирішено низку питань щодо транспортного сполучення Львів–Винники.

Так, за результатом домовленостей були досягнуті угоди з перевізниками, зокрема узгоджено запровадження внутрішнього маршруту у м. Винники з понеділка, 26 листопада. Тож відсьогодні маршрутки курсуватимуть з 6:30 до 21:00 від вул. Галицької через вул. Стуса, вул. Франка, вул. Забава та у зворотному напрямку з інтервалом руху 30 хв.

Приватний перевізник, який забезпечує перевезення Дмитровичі–Львів та Миклашів–Львів, повинен підготувати пропозиції та умови, згідно з якими він зможе надати для маршруту автобуси та узгодити деталі з Управлінням транспорту і зв’язку ЛМР і АТП-1 впродовж 10 днів.

Протягом часу, що відведений на узгодження, діятиме експериментальний маршрут, що здійснюватиметься за схемою доїзду, яка розрахована на так званий електронний квиток. Тобто, на час ремонту вул. Личаківської, перевезення відбуватиметься за маршрутом автобуса №29.

Після оплати вартості проїзду винниківчани отримуватимуть квиток, що надаватиме право на безкоштовну пересадку у комунальні автобуси №5А і 29 упродовж дня. Цей маршрут працюватиме протягом 10 днів. Попередньо, 11 грудня о 19:00 год у КЦ «Дозвілля» повинні відбутись громадські слухання, де громада остаточно визначиться з тим, який маршрут буде оптимальним. Серед іншого, під час наради громадські активісти передали чиновниками протоколи з печатками щодо врегулювання ситуації з маршрутами, що з’єднують Винники зі Львовом.

Крім того, затверджено домовленість щодо маршруту №5А. На ньому вже відсьогодні, 26 листопада, курсуватимуть 6 машин через ліс у напрямку Львів-Винники. Згідно з паспортом, на маршруті №29 затверджено 12 великих нових машин, серед яких заявлено 7 МАЗів та 5 Електронів. На маршруті №40 затверджено 10 автобусів. Також відомо, що до кінця року комунальне АТП-1 придбає 150 нових автобусів великого класу. Серед них – 100 білоруських МАЗів та 50 Електронів. До того ж, виконавчий комітет ЛМР має ухвалити рішення щодо продовження маршруту до кінця вул. Кільцевої.

Завдяки спільній роботі громадськості, перевізників та громадською влади життя у місті стає ще комфортнішим. Тепер винниківчани нарешті можуть планувати свій маршрут завчасно і зручно діставатись на роботу чи навчання.

Фото взяті з сайту «Твоє місто»

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук