Проблеми медицини

Про інвалідів бурної комсомольської юності та інших

БлогиОлег Оленюк , 3 квітня 2015 266 2
Олег Оленюк
громадський діяч

От ми всі нарікаємо на прокуратуру, "мєнтуру", президента, який "зволікає з формуванням Національного антикорупційного бюро", а чому б не потрусити медиків? А то як виходить? Затримують Бочковського, Петра Мельника (а скоро і Симоменка), Єфремова..., а тут у них раз - гіпертонічний криз, передінфарктний стан, риніт, нефрит, гепатит, діарея і гонорея одночасно! Як таких за грати?!?

Ну, з Єфремовим чи Кернесом усе зрозуміло - один інвалід бурної комсомольської юності, в яку відпрацював печінкою, інший - наслідків кримінальної молодості і "надчесної" сучасності. А от як бути з Бочковським? Атестований працівник воєнізованої структури і стільки болячок?!. Це ж куди Квіташвілі з підлеглими дивиться?

А що було би, якби на бойовому завданні "виставляння на лічильник" чергового підприємця з головним пожежником стався б інфаркт, інсульт і цироз? Це ж скандал!

До речі, як там зі здоров'ям у заступника міністра ВС Чеботаря? Все гаразд? Його не звалить серецевий напад при оперативеому затриманні?

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • shtymp 5 квітня 2015, 19:40

  А ось як у Штатах поводяться з "хворими" арештантами: везуть у емердженсі і якщо дійсно хворий (а перевіряє звичайний лікар, не проплачений), то харучником за руку чи ногу до ліжка і поліцай коло палати. Коли стан "слабого" стабільний - welcome back до цюпи. :)))

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Yu Gresko 5 квітня 2015, 13:38

  У нашій суцільно корумпованій країні все ж треба щось зробити з симулянтами. Після історії з огидною і цинічною симуляцією Тимошенчихи, а потім повного звільнення від судових розглядів її чисельних справ, говорити про якусь незалежну медкомісію взагалі нереально. Хіба що залучати у якісь спецкомісії нормальних іноземців (лиш не дискредитоване Шаріте!).

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук