Прокуратуру АР Крим очолив Гюндуз Мамедов

Прокурором Автономної Республіки Крим став Гюндуз Мамедов. Відповідний наказ підписав генеральний прокурор України Юрій Луценко, повідомила у понеділок, 22 серпня, прес-служба ГПУ.

Водночас головний військовий прокурор Анатолій Матіос вже представив Мамедова колективу прокуратури АР Крим.

За словами Матіоса, необхідно забезпечити закінчення актуальних кримінальних проваджень стосовно державних зрадників у порядку спеціального досудового розслідування у найкоротші строки. Він також наголосив на важливості тісної співпраці із громадськістю та Меджлісом кримськотатарського народу з питань захисту порушених прав мешканців Криму.

У ГПУ також нагадали, що Мамедов – старший радник юстиції.

У 1996 році він закінчив Одеський державний університет імені І.І.Мечникова за спеціальністю «правознавство». Здобув науковий ступінь кандидата юридичних наук.

З жовтня 1996 року по березень 2013 року працював на посадах помічника прокурора, заступника прокурора району, прокурора відділу, начальника відділу, прокурора міста та заступника прокурора області.

З березня 2013 року по грудень 2013 року призначений головним науковим співробітником відділу Національної академії прокуратури України.

З грудня 2013 року по серпень 2016 року обіймав посади начальника відділу, прокурора міста та заступника прокурора області.Прокуратура АР Крим розташована в Києві за адресою вул. Різницька, 13/15.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук