Прокурор заявив, що Янукович під час Майдану телефонував Медведчуку понад 50 разів

СуспільствоВолодимир Пиріг, 28 листопада 20166800

Колишній президент Віктор Янукович під час акцій протесту на Майдані постійно дзвонив куму Володимира Путіна Віктору Медведчуку, зафіксовано понад 54 дзвінки у період із грудня 2013 року по лютий 2014 року.

Про це під час відеодопиту Януковича у понеділок, 28 листопада, сказав прокурор, повідомила «Українська правда».

Прокурор запитав екс-президента: «Які відносини вас пов’язували із Віктором Медведчуком?», на що Янукович сказав: «Із Медведчуком у мене були обмежені стосунки. Ми зустрічались, якщо він бував на деяких заходах. Особистих стосунків у нас із ним не було. Як я пам’ятаю, були дуже і дуже обмежені стосунки. Ні в мене, ні в нього не було необхідності зустрічатися».

Тоді прокурор сказав, що сторона обвинувачення отримала тимчасовий доступ до документів, які містять відомості, що становлять таємницю телефонних розмов. Він повідомив, що встановлено численні контакти з мобільних телефонів Медведчука, підключених до російських операторів, із начальником служби охорони Януковича Кобзарем. Прокурор хотів повідомити ще якісь деталі, але російський суддя не дав йому цього зробити, тоді прокурор запитав: «Встановлено щонайменше 54 телефонні контакти між вами та Медведчуком у період грудня 2013 – лютого 2014 року. Повідомте, ці контакти відбувались з приводу Революції Гідності чи з інших питань?»

На це запитання Янукович сказав: «Я такого не пам’ятаю, щоб у мене з будь-ким були такі численні контакти. У мене не було стільки часу.».

Прокурор вказав номери і часові проміжки, з яких Янукович дзвонив Медведчуку 20 лютого, але Янукович сказав, що в нього не було особистих телефонів.

«У мене особистих телефонів не було. Якщо були телефони для зв’язку, то вони були у моїх помічників. Якщо були такі розмови, то скоріше за все були у моїх помічників з ким-завгодно. Тому я не пам’ятаю таких розмов», – сказав екс-президент.

Нагадаємо, Янукович перебуває у обласному суді Ростова-на-Дону, адже після Революції Гідності він втік до Росії. Відеодопит проводить Святошинський райсуд Києва.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук