Путін – псих, але є нюанси

Окупант хоче покарати Україну за скинутого президента-кримінальника

БлогиБорис Нємцов , 1 вересня 2014 140
Борис Нємцов
російський політик

Інші блоги автора

Тут народ питає, чого домагається Путін, воюючи з Україною? Так він вже сам і відповів: «Потрібно приступити до переговорів про політичну організацію суспільства і державності на південному сході України». Отже, Путін домагається розчленування України і створення на сході країни маріонеткової держави Новоросія з повним економічним і політичним контролем з Кремля. Заради цієї мети він ввів війська, включаючи десантників і кадировців, постачає на схід зброю і бойову техніку, заради цієї мети прирік Росію на ізоляцію та санкції. Заради цієї параноїдальною мети гинуть росіяни та українці. А країна занурюється в брехню, насильство, мракобісся і імперську істерію. Все це легко пояснити тим, що він тяжко психічно хвора людина. Так часом думають багато хто, включаючи автора.

Але є й інше пояснення. У його кривавих діях, в розпалюванні братовбивчої війни простежується головна мета-утримання особистої влади і грошей будь-яку ціну. Україна дала приклад антикримінальної революції, що повалила злодія-президента. Ах, ви посміли вийти на вулицю і скинути Президента ?? За цей Україну треба покарати. Щоб не дай Бог російським думка про революцію не прийшла в голову.

Крім того, Україна вибрала європейський шлях, що припускає верховенство закону, демократію і змінюваність влади. Успіх України на цьому шляху-пряма загроза влади Путіна, який вибрав прямо протилежний курс-режим довічної влади, свавілля та корупції. Отже зовні його поведінка-безумство, а на практиці холодна стратегія довічної деспотії.

PS. Слова Пєскова, що Путіна не так зрозуміли про державність сходу України, всерйоз сприймати не треба. Він постійно несе нісенітницю. Типу, Путін одружений на Россіі..Чітать по-російськи ми вміємо і без нього. Ще раз. Путін: "Потрібно приступити до переговорів про політичну організацію суспільства і державності на південному сході України" Кінець цитати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук