Радник губернатора Донеччини звільнився через недержавну позицію свого керівника

Радник голови Донецької обласної державної адміністрації Володимир Ржавський звільнився через недержавну позицію губернатора Олександра Кіхтенка.

«Щоб прибрати всі інсинуації щодо мого ставлення до Донецької обласної державної адміністрації, я сьогодні написав і зареєстрував у канцелярії ДонОДА відповідну заяву», – написав Ржавський у Facebook.

«Я совістю і батьківщиною не торгую. Служу народу України!!!», – додав він.

Раніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков ініціював відставку Олександра Кіхтенка після того, як він закликав зняти з окупованих терористами районів Донбасу економічну блокаду.

Після заяви Авакова Кіхтенко розтлумачив свою позицію.

«Якщо це наша територія, якщо там проживають громадяни України та якщо вони мають якесь відношення до держави, то нам потрібно зробити так, щоб ці люди мали гарантовану заробітну плату, соціальні виплати, могли жити, виховувати дітей, давати їм освіту і т. д.», – сказав Кіхтенко.

Він також наголосив, що у своєму інтерв'ю, після якого Аваков вирішив ініціювати відставку донецького губернатора, не пропонував фінансувати підприємства, які не перереєстровані в Україні.

«Йшлося про ті підприємства, які зареєстровані на території України і сплачують податки в казну України», – сказав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук