Рейдерські захоплення стають нормою

Рейдерські захоплення

Головні новини за 05 квітняНовини Львова, 4 квітня 2012, 23:09 1122 0
дивіться також

Щоб закінчити будівництво дачі, депутат Пустомитівської міської ради Володимир Барковський у сусіда відібрав сотку землі. Про це сам сусід дізнався тільки після того, як побачив повністю зруйнованим свій паркан.

Чоловік звертався у всі суди Миколаївського району та в жодному так і не вдалось відвоювати власне подвір’я. Як без вашого відому, ваші власні ж землі може відібрати іменитий сусід, дивіться далі у сюжеті.

Цими краєвидами пан Віктор милується уже більше восьми років. Тут побудував собі будинок. Одного разу, приїхавши до себе на дачу пан Віктор побачив повалений тин, а на його обійсті вже почали будувати інший паркан.

Сусід пана Віктора, депутат-свободівець Пустомитівської міської ради Володимир Барковський. Тут він будує свою дачу.

Пан Віктор боровся за сотку своєї землі у всіх місцевих судах. Однак, всі програв. Чому, ще й досі не може зрозуміти, адже, за словами чоловіка, в акті купівлі-продажу землі пана Барковського суцільні порушення Ось наприклад сусіди вказані в документі тут ніколи не мешкали. Не реагують на такі порушення і в сільській раді села Демня.

Та землевпорядник хоч чула про міфічних сусідів пана депутата, теж апелює виключно до суду.

А от в управлінні земельних ресурсів Миколаївської районної ради нам розповіли, такі розбіжності в документах - лише невинні помилки.

Тим часом за результатами незалежної експертизи ДП Західгеодезкартографії", ця земельна ділянка взагалі не належить панові Барковському. За документами його будиночок мав би розташуватися за 10 кілометрів від озера Задорожнього. В селі Поляна. Районна прокуратура це питання почала вивчати лише зараз.

А от сам депутат пустомитівської міської Ради Володимир Барковський свої документи вважає легітимними.

Тим часом, новий паркан пану Віктору коштував 1200 доларів. Та якщо Микролаївський районний суд прийме рішення на користь сусіда , його огорожу знов повалять.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук