РНБО підтримала пропозицію не продовжувати дію «Великого договору» з Росією

СуспільствоАндрій Стець, 6 вересня 20182750
Україна не буде продовжувати дію «Великого договору» з Росією

Рада національної безпеки і оборони України на засіданні 6 вересня підтримала пропозицію президента Петра Порошенка не продовжувати Договір про дружбу, партнерство і співробітництво з РФ.

«РНБО України підтримала пропозицію президента України щодо непродовження чинності Договору про дружбу, партнерство і співробітництво з РФ на наступні 10 років», - сказано в повідомленні на сайті РНБО.

Як інформував ZAXID.NET, 28 серпня президент Порошенко заявив, що найближчим часом українська сторона підготує пакет документів для розірвання в односторонньому порядку Договору про дружбу з Росією. 30 серпня голова Міністерства закордонних справ Павло Клімкін заявив, що цей пакет документів готовий.

За словами заступника міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олени Зеркаль, це необхідно через грубе порушення Росією його основних положень.

Незабаром Порошенко уточнив, що Україна не денонсує Договір про дружбу, співробітництво та партнерство з Росією, а відмовляється його продовжувати.

Зазначимо, що згідно з договором, якщо за 6 місяців до закінчення 10-річного терміну дії документа одна зі сторін не повідомить другій про бажання припинити його дію, він автоматично буде продовжений на наступні 10 років. Тобто дію цього договору буде автоматично продовжено на 10 років з 1 квітня 2019 року, якщо Україна не повідомить Росії про бажання його припинити до 30 вересня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук