РНБО тимчасово керує випускник Академії ФСБ і людина Льовочкіна

Фактичним керівником Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) є Олександр Литвиненко – випускник Академії ФСК (ФСБ) і близький соратник колишнього голови адміністрації президента Януковича Сергія Льовочкіна.

Литвиненко був призначений заступником секретаря РНБО 5 квітня. З 7 серпня, тобто, після відставки секретаря відомства Андрія Парубія, Литвиненко фактично здійснює керівництво цим органом.

На офіційному сайті РНБО зазначено, що Олександр Литвиненко в 1989 - 1994 рр. навчався в Інституті криптографії, зв'язку та інформатики Академії Федеральної служби контррозвідки Російської Федерації (так називалася ФСБ в 1993-1995 рр.). При цьому всіх нелояльних Росії курсантів і викладачів звільнили ще в 1992 р., зазначає «Багнет».

Інститут криптографії, зв'язку та інформатики (ІКСІ) – структурний підрозділ Академії ФСБ Росії, який готує фахівців у галузі передачі, захисту і обробки інформації. Сьогодні ІКСІ є головним навчальним закладом Росії з освіти в галузі інформаційної безпеки.

Крім того, як йдеться в біографії, з 2010 - 2014 рр. Литвиненко працював заступником директора Національного інституту стратегічних досліджень при президентові України. Зі своєї посади в НІСД пішов одночасно зі звільненням Сергія Льовочкіна з АП. Після звільнення Литвиненко разом з Льовочкіним, директором НІСД Андрієм Єрмолаєвим і екс-прес-секретарем Януковича Даркою Чепак стали співзасновниками Інституту «Нова Україна», йдеться в публікації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук