Роботи школярів можна оглянути у кавярні -галереї "Штука"

Вихідні у Львові

Головні новини за 16 лютогоНовини Львова, 16 лютого 2012, 22:27 0
дивіться також

"Все ще повертаючись до Криму". Виставку з такою назвою можна оглянути у кав’ярні -галереї "Штука". Школярі з 6 міст України, спробували через об’єктив розгледіти життя тих, хто мешкає на півострові.

Однак на світлинах не лише їхні образи, а й історії їхніх порушених прав на мову, прописку чи повернення на Батьківщину.

83-річна Ганна Полякова закликає своїм мистецтвом жити. Авторка виставила у Музеї історії релігії понад сотню робіт вишитих на звичайній машинці. Тут ілюстрації до Шевченкових творів, біблійні сюжети. Її доробки зберігають у Німеччині, Канаді, Сполучених Штатах. Жінка почала творити ще в молодості, однак згодом була тридцяти три річна перерва. Тепер жінка знову у творчості.

"Віва Моцарт". У філармонії цілий концертний вечір присвятять геніальному композитору. У виконанні симфонічного оркестру "Інсо-Львів" під бабутою Юрія Бервецького прозвучать маловиконувані твори Вольфганга Амадея. Це буде увертюра до опери "Директор театру", 41 симфонія "Юпітер" та третій скрипковий концерт у виконанні Назара Федюка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук