Росія домовилася з Туреччиною про ще один газопровід для транзиту газу до ЄС

СвітВолодимир Пиріг, 27 травня 20183730

Російська енергетична корпорація «Газпром» і уряд Туреччини у суботу, 26 травня, підписали протокол про прокладання сухопутної ділянки газопроводу «Турецький потік» від узбережжя Чорного моря до кордону Туреччини з сусідніми європейськими країнами.

«Підписання документів дозволяє перейти до практичних кроків з реалізації проекту. Будівництвом сухопутної ділянки буде займатися спільна проектна компанія TurkAkim Gaz Tasima A.S.», – повідомила прес-служба «Газпрому».

Як зазначає «Німецька хвиля», 30 квітня «Газпром» повідомив про завершення прокладання морської ділянки першої нитки газопроводу «Турецький потік», яким постачатиметься газ з Росії до Туреччини.

«Турецький потік» – проект газопроводу з Росії до Туреччини через Чорне море і далі до кордону Туреччини з сусідніми країнами. Перша нитка газопроводу призначена для турецького ринку, друга – для країн Південної і Південно-Східної Європи. Потужність кожної нитки - 15,75 мільярда кубічних метрів на рік. Будівництво морської ділянки газопроводу почалося 7 травня 2017 року. Другу нитку «Турецького потоку» планують завершити в 2019 році.

Нагадаємо також, що Росія для транзиту газу до Європи в обхід України прокладає також газогін «Північний потік-2».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук