Росія так і не надала детальних списків своєї гуманітарної допомоги, - МКЧХ

Росія досі не надала детальні списки своєї «гуманітарки» для Україні, - Червоний Хрест

Керівник Управління оперативної діяльності Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) у Європі та Центральній Азії Лоран Корба заявив, що російська сторона поки не надала МКЧХ детальної специфікації вантажу, який вона планує переправити на Донбас.

Про це він повідомив у п’ятницю, 15 серпня, під час зустрічі із заступником глави адміністрації президента України Валерієм Чалим, повідомили у прес-центрі президента України.

«Лоран Корба повідомив, що російською стороною поки не надано детальної специфікації вантажу, що затримує його оформлення, а також поінформував про відсутність домовленості про гарантії безпеки роботи МКЧХ», - йдеться в повідомленні.

Також представник МКЧХ зазначив, що доставці гуманітарного вантажу в Луганськ повинна передувати відповідна підготовча робота місії Червоного Хреста у місті.

Разом з тим Лоран Корба підтвердив отримання Червоним Хрестом перших вантажів української гуманітарної допомоги, яка вже знаходиться в Старобільську, і зазначив, що її розподілення в Луганській області почнеться найближчим часом.

Валерій Чалий зазначив, що українська сторона робить все можливе для надання допомоги громадянам, які зараз знаходяться в зоні конфлікту, і вдячна МКЧХ за активне сприяння в реалізації цієї місії.

Під час розмови замглави адміністрації президента України підкреслив, що надання гуманітарної допомоги, в організації якої вже залучені численні міжнародні партнери України, є не тільки гуманітарною місією, а й важливим свідченням готовності України до створення атмосфери довіри для досягнення поставлених цілей спільно з міжнародними організаціями.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук