Росія відправляє біженців з Донбасу в Сибір

СуспільствоОльга Карабан, 15 вересня 201433044

Біженців з Донбасу, які прибувають до Криму і низки російських регіонів, з місць тимчасового розміщення будуть перенаправляти у Сибір, на Далекий Схід і на крайню Північ. Відповідні рекомендації містяться у постанові уряду РФ №926 від 12 вересня за підписом прем'єра Дмитра Медведєва, повідомляє Телеканал новин 24.

Громадян України, які прибувають на територію РФ в екстреному порядку, спочатку будуть направляти в тимчасові пункти розміщення біженців.

Водночас органам державної влади в Криму, Бєлгородській, Брянській, Воронезькій, Курській, Ленінградській, Московській та Ростовській областях, а також у Москві, Санкт-Петербурзі та Севастополі «рекомендовано орієнтувати громадян України на переїзд в інші суб'єкти РФ, в т.ч. які реалізують на своїй території Держпрограму щодо сприяння добровільному переселенню співвітчизників, що проживають за кордоном».

Передбачається, що пункти тимчасового утримання біженців повинні використовуватися для перебування громадян України тільки на термін, необхідний для організації їх подальшого прямування до іншого суб'єкта федерації, але не більше, ніж на 3 доби.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук