Російсько-грузинська війна. Проміжні висновки

Ігор Гузь, 9 серпня 200869029

1. Російська імперія готова порушувати кордони незалежних держав під приводом захисту своїх громадян та «миротворчих» операцій, або, як зараз звучить, для «умиротврення грузинської сторони та введення миру і спокою».

2. Всім має бути зрозуміло: якщо росіяни порушили державні кордони Грузії, то завтра вони порушать кордони будь-якої іншої держави, особливо це стосується країн колишнього СРСР. Ви знаєте, де знаходиться Севастополь і Крим та який флот там розміщується? Правильно! Ви вгадали наступну точку агресії Росії. Косово багато у чому розставило крапки над і в питаннях дії сепаратистських режимів та порушення національного суверенітету держави шляхом анексії її законних територій.

3. Західний світ не стане на захист держави, яка не є в системі колективної безпеки НАТО. Захід боїться Росії та не готовий йти з нею на серйозний конфлікт. Членство Грузії в НАТО гарантувало б їй захист від російської агресії.

4. Тільки ті держави та народи будуть мати право на існування в сучасному світі, які не будуть боятися стояти на смерть за свою свободу і кидати виклик агресору… Росія – 141 мільйон жителів. Грузія – 4,6 мільйона жителів. Я думаю порівняння дає змогу зрозуміти співвідношення сил тільки в кількісному плані, не згадуючи про військову міць та інші важелі. Колись ідеолог українського націоналізму Дмитро Мирон «Орлик» писав: «В житті народів рішає закон сили і боротьби».

5. Українська позиція! Думаю для всіх українців, що скептично налаштовані стосовно вступу України до НАТО, після останніх подій все стає зрозуміло. Або ми будемо в НАТО, або російські танки будуть захищати права та свободи своїх громадян (братів по крові) в Севастополі, Сімферополі, Донецьку, Києві, Львові… Ми мусимо визначатися, в іншому випадку визначать за нас…

P.S. Тримайся мужньо грузинський народе! Сакартвелло гуамарджос!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 29

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Українець 15 лютого 2009, 20:01

  Уважаемый Олег Цыба, а о каком это запрете русского языка во Львове вы говорите??? я сам жыву во Львове и впервые о таком слышу, у меня есть русскоязычные друзья ,им никто не запрещает по русски общаться. А тепер по темі.Повністю згоден з Ігором, Росія під "благородним" приводом просто-напросто демонструє свою зневагу до сусідніх держав, сумно тільки що історія росіян нічого не вчить. P.S. Перед другою світовою війною гітлерівська Німеччина теж розвязувула маленькі війни під приводом захисту своїх громадян.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Олег Цыба 12 листопада 2008, 20:23

  Уважаемый Игорь Гузь. Давайте определимся. Я по национальности украинец, всю жизнь прожил на Украине и считаю её своей Родиной. Не смотря на то, что родом я из Львова, ввиду запретов русского языка и разжигиния межнациональной розни мне пришлось переехать в другой город. В данный момент живу в Крыму. Как настоящего украинца меня вполне устраивает нахождение Черноморского флота в базе Севастополь. Для нас, крымчан, Россия это не агрессия, а исконный союзник. С уважением Олег Цыба

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • lidiya 23 вересня 2008, 10:24

  На великий жаль громадяни Росії підтримують політику Москви. Вони сплять і їм сниться, що України немає. Агресію Росії потрібно зупинити, тому що це біда для всього світу. Украінцям, як ніколи потрібно об"єднатися на захист своєі незалежності. В одиночку протистояти агресору важко. Тому нам потрібно терміново вступити в НАТО. Хай живе незалежна Україна !!!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук