Розпочалась двотижнева акція ранньої профілактики раку у жінок

Профілактика раку у жінок

Головні новини за 10 жовтняНовини Львова, 10 жовтня 2011, 22:25 1563 0

Ніхто не подбає про здоров’я жінки, якщо вона сама цього не зробить. Щоб нагадати про це львів’янкам, в місті розпочали двотижневу акцію ранньої профілактики раку молочної залози і раку шийки матки.

Кожна жінка може прийти до будь-якої міської поліклініки, аби виявити захворювання на ранній стадії. А це допоможе зберегти життя і врятує від інвалідності.

Оксана Годованська у лікаря-гінеколога щороку. А от на акцію потрапила випадково.

“Начиталась літератури і розумію, що кожна жінка має проходити, обстежуватися. Цього року мені просто так співпало, що попала на акцію. Мені дали безкоштовні набори, дали щіточки, тобто купляти мені нічого того року не прийшлось”, - каже пацієнтка Оксана Годованська.

На час акції, усе, що потрібно для огляду, пацієнти отримують безкоштовно.
За 5 років, відколи тривають схожі акції, задавнених випадків захворювання виявляють менше. Лікар не тільки оглядає, але й інструктує жінку, аби вона могла дбати про власну безпеку вдома.
У поліклініці на Симоненка черг немає. Хоча, пацієнток багато, - спеціалістів вистачає. За два тижні акції тут сподіваються оглянути до трьох тисяч жінок.

“Вже іде прийом на протязі 4,5 годин, поліклінічний прийом... Працює зміна лікарів: в одну зміну 10 лікарів, і в другу зміну 10 лікарів, то ми на сьогодні 20 хвилин першої години, оглянули 85 жінок”, - каже завідувач жіночої консультації 2-ї поліклініки Марія Третякова.

Лікарі поліклініки на Руській своїх пацієнток по акцію попередили заздалегідь.

“Наші акушерочки походили по своїх дільницях, рознесли запрошення і запросили людей, ну не людей, а жінок, прийти до нас на акцію”, - каже завідувач жіночої консультації 1-ї поліклініки Діана Климпуш.

Тут чекають й на студенток найбільших львівських вишів. Їх теж запросили. Зрештою, обстежитись може кожна львів’янка. І не лише під час акції. А впродовж усього року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук