Розрив між основними кандидатами у президенти США скоротився до 4-5%

СвітЮлія Поліковська, 7 листопада 20167140
Розрив між основними кандидатами у президенти США скоротився до 4-5%
Напередодні презиеднтських виборів у США розрив між кандидатами Гілларі Клінтон і Дональдом Трампом скоротився до 5%

Кандидат в президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон випереджає кандидата від Республіканської партії Дональда Трампа на 4-5%. Про це свідчать результати опитування NBC News та Wall Street Journal, яке було проведене у США 3-5 листопада.

Під час опитування виборці висловили своє ставлення щодо чотирьох кандидатів. Таким чином, Гілларі Клінтон готові підтримати 44% виборців, Дональда Трампа – 40%, Гаррі Джонсона – 6%, Джил Стейн – 2%.

За можливості вибирати лише з двох кандидатів – Клінтон і Трампа – виборці віддали перевагу кандидату від Демократичної партії – 48% проти 43%.

За результатами опитування, Клінтон має більше підтримки серед жінок, ніж Трамп (53% проти 38%); серед афро-американців (86% проти 7%), латиноамериканців (65% проти 20%), а також серед виборців віком від 18 до 34 років (55% проти 32%).

Тим часом Трамп має більше підтримки серед чоловіків (47% проти 42%), літніх людей (49% проти 42%), і білих (5% проти 38%).

При цьому, як зазначив телеканал NBC News, Трампа підтримує більше білих, які не отримували освіту в коледжі – 60% проти 30%. Серед білих виборців з вищою освітою, Клінтон випереджає Трампа на 10 очок (51% проти 41%).

Також більшість опитаних заявили, що відчувають себе більш комфортно з Клінтон в якості президента – 52% проти 46%.

Опитування було проведене серед 1,2 тис. потенційних виборців, вже після того як стало відомо, що ФБР не має претензій до Гілларі Клінтон з-приводу справи з використанням домашнього сервера для службового листування.

Про те, що ФБР не має підстав для висунення звинувачень екс-держсекретареві Гілларі Клінтон стало відомо у неділю, 6 листопада, з офіційного листа директора ФБР Джеймса Комі, повідомило агентство Reuters.

Комі заявив, що висновки, до яких бюро прийшло під час попереднього розслідування щодо використання кандидатом в президенти США домашнього сервера для службового листування, залишаються незмінними.

«Ґрунтуючись на нашому аналізі, ми не маємо підстав змінити наші висновки, які були зроблені стосовно екс-держсекретаря Клінтон в липні», – йдеться в листі.

Нагадаємо, наприкінці жовтня, за кілька тижнів до виборів, розрив між кандидатами, за даними опитування ABC, становив 12%.

Як відомо, вибори президента США заплановані на 8 листопада.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук