Розвідка оприлюднила нові докази участі кадрових військових РФ у війні на Донбасі

Українська розвідка оприлюднила нові докази участі кадрових військовослужбовців РФ у війні на Донбасі. Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Як повідомили у відомстві, співробітникам розвідки вдалося встановити особи двох російських кадрових військовослужбовців, які виконують бойові завдання на Донбасі: майор Іскуженов Руслан Тулігенович та підполковник Канаплянік Костянтин Андрійович.

Обидва офіцери до прибуття в Донецьк несли службу в 18-ій окремій мотострілецькій бригаді в Грозному, Чечня.

Майор Іскуженов в Україні бере участь в військових діях проти ЗСУ в складі горлівського підрозділу (1 мотострілковий батальон 3 окремої мотострілкової бригади 1 АК) на посаді начальника заступника штабу. В Україні Іскуженов використовує документи, видані на прізвище Успанов. Відомо, що Іскуженову 32 роки, він народився в селі Пальцівка в Омській області. Здобув професійну освіту військового у Новосибірському вищому командному училищі.

Майор ВС РФ Іскуженов Руслан Тулігенович. Фото ГУР

Історія підполковника Канапляніка відрізняється від решти тим, що російський офіцер оскаржував своє відрядження на виконання бойових задач в Україні в судовому порядку. Проте рішенням Грозненського гарнізонного суду від 24 червня 2015 року Канапляніку було відмовлено. В подальшому він вступив на посаду старшого офіцера 2 управління 12 командування резерву Південного ВО ЗС РФ в Новочеркаську, яке потім отримало наказ про відрядження до України.

Також у ГУР повідомили про низку інших російських офіцерів, які беруть участь у війні проти України на території Донецької та Луганської областей, а саме: генерал-майор Кузовлєв (командувач 20-ї  Воронезької армії), генерал-майор Цеков (отримав чергове підвищення військового звання за участь в збройній агресії Росії на Донбасі).

За даними розвідки, 18-та окрема мотострілецька бригада, двоє офіцерів якої наразі воюють в Донецькій області, регулярно залучається до контртерористичних операцій у Чечні та Дагестані. Офіцери та солдати цього підрозділу з 2014 року також постійно беруть участь у бойових діях на сході України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук