Саакашвілі в Одесі вдався до агітації за кандидата на міського голову

Саакашвілі в Одесі вдався до агітації за кандидата на міського голову

У вівторок, 30 вересня, голова Одеської облдержадміністрації Михаїл Саакашвілі і його радник Саша Боровик провели зустріч з одеситами, під час якої відбувалася агітація за Боровика, який уже зареєструвався кандидатом на вибори міського голови Одеси. Про це повідомили у громадській мережі «Опора».

Зустріч відбувалася у дворі житлового будинку на вул. Академіка Лазарєва, 4. За словами Саші Боровика, саме тут раніше мешкала його бабуся, тому свою передвиборчу кампанію він вирішив почати з цієї адреси.

Голова Одеської облдержадміністрації Михаїл Саакашвілі висловив підтримку кандидату на міського голову Одеси Саші Боровику, відзначивши його здібності як менеджера.

На питання присутніх, чому голова облдерадміністрації фактично бере участь в агітації в робочий час, Саакашвілі відповів, що цей час (після 12-ої години дня) не вважається робочим, оскільки напередодні він закінчив працювати «о четвертій ранку».

На зустрічі також були присутні піаніст Олексій Ботвінов, актор Олег Філімонов і артист і громадський активіст та актор Яків Гопп.

Пізніше в коментарі «Опорі» кандидат на міського голову, що не вважає, що ця акція має ознаки застосування адміністративного ресурсу, оскільки зустріч відбувалася, за його словами, «під час обідньої перерви».

Проте в «Опорі» нагадали, що згідно з п. 3. ч. 1 статті 60 Закону України «Про місцеві вибори», участь у передвиборній агітації забороняється посадовим і службовим особам органів державної влади та місцевого самоврядування в робочий час.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук