«Самопоміч» запропонувала підвищити акцизи на алкоголь і оподаткувати прибутки олігархів

“Самопоміч” запропонувала зміни до Податкового Кодексу України

«Самопоміч» наполягає на піднятті акцизів на алкоголь і оподаткуванні прибутку олігархів, який вони отримують з дивідентів іноземних компаній. Такі пропозиції депутати фракції висловили у зауваженнях до Проекту змін до Податкового Кодексу.

«Запропонований урядом Проект змін до Податкового кодексу та інших законодавчих актів України щодо так званої «малої податкової реформи» не відповідає ідеям Розділу 9 Коаліційної угоди. Передбачені проектом зміни посилюють тиск на малий та середній бізнес, але лишають «недоторканними» надприбутки монополій і олігархів», – наголошують у фракції.

Тому «Самопоміч» пропонує розглянути та включити до тексту запропонованого Урядом законопроекту поправки, направлені на його вдосконалення.

Зокрема, пропонується збільшити ставки акцизу на сигарети до 30% (сумарний), на пиво до 40%, слабоалкогольні напої – на 100%, міцні алкогольні напої – 25%.

Такі ставки, наголошують депутати, відповідатимуть вимогам статті 352 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, та збільшать доходи Державного бюджету в 2015 році на ₴3,7 млрд.

Крім того, серед інших кроків, депутати пропонують доповнити Проект Податкового кодексу статтями, які дадуть змогу оподатковувати доходи отримані резидентами України через Контрольовані Іноземні Компанії та Трасти.

«Пропонуємо запровадити в Податковому кодексі України поняття контрольованої іноземної корпорації, опосередкованого та конструктивного володіння корпоративними правами, визначити правила ідентифікації КІК, визначити, які саме податки повинні сплачуватись в Україні», – йдеться у заяві фракції.

Детальніше з поправками до Податкового кодексу України, що їх запропонувала «Самопоміч» можна ознайомитися у документі на сайті політсили.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук