САП відкрила доступ до реєстрів своїх справ у судах

СуспільствоРоман Ганкевич, 31 березня 20171490
САП відкрила доступ до реєстрів своїх справ у судах
фото УНІАН
Реєстр стане основою для створення подібного таймлайну проваджень на майбутньому сайті САП

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) представила громадськості відкритий і доступний онлайн-реєстр кримінальних проваджень САП у судах. Про це у п'ятницю, 31 березня, повідомляє прес-служба прокуратури на своїй сторінці у Facebook.

«Цей реєстр стане надійним джерелом інформації для представників ЗМІ і багатьох громадських активістів, що цікавляться просуванням розгляду справ, якими процесуально опікується САП. Створюючи реєстр, прокурори намагалися зібрати в зручному для сприйняття форматі дані всіх кримінальних проваджень САП з акцентом на стадіях судового розгляду. На сьогодні це 59 проваджень», - йдеться в повідомленні.

За словами голови САП Назара Холодницького у реєстрі представлена «непомітна і часто не публічна частина роботи, без якої немає вироків».

«Тепер громадськість зможе у кожній справі бачити нашу діяльність і контролювати розгляд кримінальних проваджень у судах. Реєстр, який подано в табличному вигляді в онлайн-режимі, стане основою для створення подібного таймлайну проваджень на майбутньому веб-сайті САП», - наголосив керівник САП.

Слід зазначити, що у кожній справі в реєстрі видно не лише поточний статус, але й повну хронологію розгляду. Можна також відстежити строки окремих стадій судового розгляду, склад суддівських колегій тощо. Додатково в більшості справ прокурори склали коментар-роз'яснення з цікавими подробицями ходу розглядів у судах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук