Сезон ремонтів у розпалі

Ремонт під’їздів

Головні новини за 02 липняНовини Львова, 2 липня 2012, 21:24 0

Допоки дозволяє погода, ЖЕКи активно відновлюють підвали, сходові клітки і дахи комунальних будинків. Цього року грошей на це у міському бюджеті менше. Тому більшість ремонтів ЖЕКи роблять за свій кошт.

Дах будинку на Коциловського майстри уже не заливають смолою. Тепер технологія простіша - євроруберойд за допомогою факела клеять до старого покриття. Замовник роботи - місцевий ЖЕК. Він же ж і проводить технічний нагляд.

Цього ремонту домоглись люди, що мешкають на верхньому поверсі будинку. Щоправда, довелось два роки жити із стелею, що протікає після дощів.

А в іншому будинку - кілька днів тому відновили сходову клітку - теж після кількарічних звернень до ЖЕКу. Люди, що живуть тут справно платять за комунальні послуги, тому як бонус, отримали в під’їзді пластикові вікна.

Основне фінансове джерело таких ремонтів - гроші, сплачені людьми як квартирна плата. За які об’єкти братися - ЖЕК вирішує на початку року - залежно від звернень мешканців та власних спостережень. Якщо ж люди хочуть ремонту швидше, ніж через рік або два - можуть доплатити свої гроші.

Щоправда, не всі ремонти у Львові закінчуються спокійно. Минулого року у Залізничному районі після перевірки ремонтів дахів виявили - підрядники насправді використали значно менше металу та дерева, ніж записали в документах. Такі неточності тоді мало не обійшлись містові у 100 тисяч гривень.
 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук