Ще дві дитсадкові групи відкрили у Львові

Місця у дитсадках

Головні новини за 10 жовтняНовини Львова, 10 жовтня 2011, 22:07 1054 0

Наразі це у Шевченківському районі. У садочку на вулиці Хвильового з вересня змогли прийняти ще 44 дитини.

Загалом місцями у дошкільних закладах забезпечено близько 70% львівських дітлахів. Тому відкриття додаткових груп і далі залишається для міста важливим.

Ще два роки тому ці приміщення орендувала приватна школа "Орфей". На прохання батьків тут відкрили дві групи для 44 маленьких львів’ян. Тепер у садочку 10 груп, в яких навчається 220 малюків.

“Ми зробили групи молодшого дошкільного віку. На сьогоднішній день, ми практично охопили всіх бажаючих, які проживають в нашому районі, тих дітей, які мають 4 і 5 років”, - каже завідувач дитсадка №154 Оксана Махрович.

Реконструкцію та облаштування приміщень виконали за міські кошти. Батьки теж допомагали, хто чим міг. Облаштування однієї додаткової групи у садочку обходиться в середньому у 200- 250 тисяч гривень.

“290 тисяч тут пішло таких коштів, які пішли на ремонт, більш як 100 тисяч на м’який інвентар на меблі, і напевне теж частково долучилися батьки на іграшки навчальні матеріали, десь понад 350 тисяч”, - каже в. о. начальника міського управління освіти Катерина Гороховська.

Керівництво садочка каже, найбільшою проблемою зараз залишається облаштування кухні. Її не оновлювали ще з радянських часів. Також, задля безпеки малюків, потрібно уважніше оглянути обладнання, де вони бавляться.

У Львові працюють 97 садочків. Дошкільною освітою охопили понад 60% дітей. Саме тому місто досі потребує нових садочків чи створення додаткових груп.

“Ще до кінця року ми хочемо 5 груп відкрити нових і, можливо, ще плюс 4 групи в приміщенні на Зубрівській, звідки переїхала Сихівська районна адміністрація. Ми плануємо це приміщення відповідним чином відремонтувати і повністю вернути туди дитячу дошкільну установу, як це було в 90-х роках”, - каже міський голова Львова Андрій Садовий.

Для відкриття нових груп у вивільнених від оренди приміщеннях та для оновлення матеріальної бази садочків у міський бюджет заклали понад 13 мільйонів гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук