Шмигаль доручив розробити закон, який дозволить Зеленському самостійно вводити режим НС

Уряд розробить закон про передачу повноважень управління країною від одного органу влади до іншого на випадок епідемії

Прем’єр-міністр доручив розробити закон на уповноваження президента вводити надзвичайний стан

Кабінет міністрів України розробить закон про передачу повноважень управління країною від одного органу влади до іншого на випадок епідемії. Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль сказав на засіданні Кабінету міністрів у середу, 18 березня, повідомляє «Укрінформ».

«Мін'юсту розробити закон на уповноваження президента вводити надзвичайний стан у разі неможливості зібратися і працювати Верховній Раді України. Хтось в державі має оголошувати надзвичайний стан. Прошу такий законопроект спільно з Верховною Радою підготувати і на час епідемії коронавірусу мати змогу передавати повноваження. ...Зараз при таких викликах треба розробити законопроект, який дасть змогу від одного органу влади до іншого передавати повноваження, управляти країною, бо ми не знаємо, які наслідки можуть бути: чи Верховна Рада може бути заблокована, чи Кабмін, чи президент. Невідомо хто не зможе працювати через хворобу», – сказав Шмигаль.

Також він доручив опрацювати і підготувати пакет законопроектів, які будуть винесені на позачергове засідання Верховної Ради щодо змін до закону про карантин, зміни в регламент роботи парламенту, зокрема щодо можливості дистанційної роботи і дистанційного голосування.

Міністерству фінансів доручено опрацювати пропозиції до законопроекту щодо формування державного стабілізаційного фонду в межах цього пакету законопроектів.

Зазначимо, що надзвичайний стан в Україні або в окремих її місцевостях вводиться Указом президента України, який підлягає затвердженню Верховною Радою України протягом двох днів з моменту звернення.

До слова, напередодні Деним Шмигаль заявив, що Кабмін готовий ввести надзвичайний стан в зв'язку з поширенням коронавірус.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук